O NÁS


Naša spoločnosť vám ponúka služby v oblasti bývania. Od kúpy pozemku, cez výber rodinného domu z našich projektov (príp. podľa vášho vlastného výberu) až po stavbu vášho vysnívaného nového domova. Postavíme Vám dom z výnimočného energeticky úsporného a cenovo veľmi výhodného materiálu, ktorý sa už aj na Slovensku stáva rovnako uznávaný ako v zahraničí. Postavíme Vám dom z výnimočného energeticky úsporného a cenovo veľmi výhodného materiálu, ktorý sa už aj na Slovensku stáva rovnako uznávaný ako v zahraničí.

PREČO MY?


Vďaka využitiu energeticky úsporného materiálu vás odbremeníme od vysokých účtov za energie. Zaručujeme nespočetné množstvo spokojných zákazníkov v zahraničí aj na Slovensku, ktorých počet sa neustále rozrastá. Využívanie dostupných prírodných energetických zdrojov (rekuperačné vetranie, solárne systémy,…) sa rozšírilo už aj na Slovensku a v Čechách. Zaručujeme zdravé a ekologické bývanie, ktoré si môže dovoliť každý.

NÁŠ CIEĽ


Našim cieľom je ponúknuť, rýchle, kvalitné, úsporné a predovšetkým finančne dostupné bývanie vo vlastnom rodinnom dome.
Špecializujeme sa na stavebný systém SIP (Structured Insulated Panel), ktorý sa celosvetovo používa už 40 rokov (v Kanade 80% a v USA 65% všetkých rodinných domov je postavených touto jedinečnou technológiou). Vieme Vám samozrejme zrealizovať výstavbu vášho rodinného domu aj z tradičných stavebných materiálov.